Modne torebki o nietypowych kształtach - do szalonych stylizacji

Modne torebki o nietypowych kształtach - do szalonych stylizacji

Na pewno masz w swojej szafie przynajmniej jeden klasyczny model damskiej torebki - kuferek, listonoszkę czy pojemną torbę shopper. Lubisz je, bo pasują do wszystkiego, ale nie wyróżniają się za bardzo. Jeśli chcesz, by za twoją torebką (i za tobą) wszyscy się oglądali, wybierz taką o nietypowym, ekstrawaganckim kształcie. Dodaj swoim stylizacjom trochę szaleństwa!

Modna damska torebka - na przekór nudzie

Każda z nas lubi mieć w swojej szafie dodatki, które cieszą oko. Już od paru dobrych sezonów projektanci szokują i bawią miłośników mody nietypowymi torebkami o kształtach, które na pierwszy rzut oka torebek w ogóle nie przypominają… Przeważnie są to małe damskie torebki - prawdziwe miniaturowe dzieła sztuki, często nawiązujące do popkultury. Ktoś może zapytać: po co kobiecie torebka, do której ledwo zmieści portfel? My, kobiety, dobrze znamy odpowiedź na to pytanie - żeby nie było nudno!

Całuśne torebki - bardzo na czasie

Jednym z najpopularniejszych nietypowych fasonów damskich torebek są torebki w kształcie ust. Te dodatki są niezwykle kobiece - dodając je do swojego outfitu na pewno poczujesz przypływ pewności siebie. Jak na torebkę-usta przystało, ten ekstrawagancki dodatek występuje w soczystych, intensywnych kolorach: wszystkich odcieniach czerwieni i różu.

Powrót do krainy dzieciństwa

Niektóre damskie modne torebki dzięki swoim ekstrawaganckim kształtom przenoszą nas do czasów dzieciństwa. Na pewno każda z nas jako mała dziewczynka miała ulubionego pluszaka czy inną zabawkę, z którą nie chciała się rozstać - teraz możemy nosić je na plecach lub w dłoni. Na rynku znajdziemy torebka damskamodne torebki-misie, lalki, a nawet torebki z klocków lego. Kiedyś bawiłyśmy się zabawkami - dziś bawimy się modą.

Damskie torebki do schrupania

Modne damskie torebki często imitują także artykuły spożywcze - zwłaszcza te słodkie. W sklepach internetowych znajdziemy mnóstwo modeli przypominających muffinki, pączki z kolorową posypką, słodkie lodowe rożki, a nawet czekoladowe batoniki popularnej marki. Te miniaturowe damskie torebki zwracają uwagę nie tylko swoimi szalonymi kształtami, ale też cukierkowymi barwami. Ożywią każdą stylizację.

Dla kociar i nie tylko

Wszystkie miłośniczki zwierząt ucieszą się na wieść, że inspirację do projektowania modnych torebek o ciekawych kształtach projektanci czerpią także ze królestwa zwierząt. Popularnymi damskimi dodatkami od paru sezonów są mini torebki wyglądające jak koty, sowy, pandy, a nawet… dinozaury.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz